Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyetemista vagyok, és nincs...

Egyetemista vagyok, és nincs keresetem. Kb.100000 Ft-ra lenne szükségem. Vehetek fel banki hitelt? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. nov. 11. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Maximum diákhitelt, de ha nem tanulásra kell, akkor én nem igényelném.
2015. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ereg111 válasza:
60%
marad az uzsora
2015. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Hol tanulsz?
2015. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez lényegtelen, de egyébként másodéves vagyok orvosin. Gondoltam, hogy nem lehetséges, pont emiatt tettem fel a kérdést. Viszont gondoltam hátha... A mai világban már mindenre van lehetőség, példa.
2015. nov. 11. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Az első válaszoló megírta, hogy lehetséges, diákhitelnek hívják a lehetőséget.
2015. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha diákhitelre gondoltam volna, akkor azt írtam volna a kérdésbe. Egyéb banki hitelre gondoltam, például személyi kölcsönre vagy nem tudom. Nekem most kellene a pénz, és egyébként is diákhitelt igényelni csak félév elején lehet, mellesleg ott is a legmagasabb összeg havonta 50000 Ft a szabad felhasználásúnál, persze azt is lehet egyben kikérni egy félévre. Köszönöm, hogy próbáltok segíteni, de nem a diákhitelre gondoltam. :) Mellesleg, ha arra gondoltam volna, akkor nem tettem volna fel a kérdést, mert annak utána tudtam volna nézni neten.
2015. nov. 11. 16:27
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Próbáld meg a Providentnél!

Ők adnak a legkönnyebben. Csak ne kihelyezett, lakáson átadott hitelt kérj, hanem valamelyik fiókjukba vedd fel.

a honlapukon kérhetsz visszahívást, ők felhívnak, és előzetesen elbírálják az igényed, így be sem kell menni feleslegesen.

2015. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

De azt rosszul tudod, hogy csak félév elején lehet igényelni. Mert ha pl. most november 15-ig igényeled, akkor december 15-én megkapod. És ahogy írod is, a havi összeg max. 50 ezer, de 5 hónapra az 250 ezer, és akkor is megkapod az összes hónapra, ha nem a félév elején igényelted.

Másképp elég nehéz hitelt kapni, főleg olyan jó feltételekkel, mint a diákhitel.

2015. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb rossz a diákhitel, még ha számodra nem is tűnik kényelmesnek. Ha nincs kereseted valószínűleg - nagyon helyesen - sehol nem kapsz hitelt. Miből fizetnéd vissza? Mire kell ennyire 100 ezer forint?
2015. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írj privit, hogy melyik városban laksz, mit tanulsz, és hogy mire kellene a pénz. Hátha tudnál korrepetálni valamiből, amiben te profi vagy.
2015. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!