Hitel kedvezmények?

Figyelt kérdés
Párommal babát várunk, 13. Het. Lakas vasarlast tervezunk, hitelt vennenk fel hozza. De. Mivel a baba nincs 24 hetes igy a csok nem jar, es osszehazasodva se vagyunk. Kapnank hitelt , csak erdeklodnek, ha osszehazasodnank, milyen kedvezmenyek, tamogatasok jarnanak nekunk? 1. Lakasvasarlas
2015. nov. 12. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy akarhany hetes is legyen, de meg kell nyilatkozni, hogy mennyit vallaltok. Ja, es csak akkor jar ha hazasok vagytok ertelemszeruen.
2015. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ajjaj. Egyszerre baba és hitelfelvétel??? nem lesz az egy kicsit túl sok kiadás havonta? Persze attól függ, mennyit kerestek - a hitelek is ennek függvénye, hogy milyen lehetőségeitek vannak.

Mennyi önerőtök van? mennyi a fizetésetek? mennyi lesz a baba születése után? (Gyed)

2015. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2: mitol lenne tobb? Manapsag az alberletarak ugy el vannak szallva, hogy sokszor tobbe kerul mint egy torleszto.
2015. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: én nem mondtam, hogy menjenek albérletbe - most is laknak valahol... :-)
2015. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az albérlez is 50+ rezsi :) havi szinten sajat lakassal jobban jarunk. Viszont meg nagyon.nemvagyunk tisztaban a kulonbozo kedvezmenyekkel stb, mindenhonnan kerdezgetunk.
2015. nov. 12. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha összeházasodtok, előre vállalt gyerekre is felvehetitek a CSOK-ot, vagy megvárjátok míg a pici megszületik, vagy betölti a 24. hetet. Ha sietős, gyorsabb a papírt aláírni. És itt ki is fújt a támogatás lakásvásárláshoz.

Vagyis nem bocsánat, ha soha nem volt a neveteken lakás, akkor a lakásvásárlási illetéknek csak a felét kell fizetni.

2015. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" Ajjaj. Egyszerre baba és

hitelfelvétel??? nem lesz az egy

kicsit túl sok kiadás havonta?"


Albi még drágább, gondolom eddig az volt. Nekunk is albi van, nagyon olcso albi de hitel még olcsobb lenne.

2015. nov. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az elso lakasos tamogatas is csak hazasoknak jar? Megmondom oszinten megvan a lakas it megvennenk, en mar nem akarom huznu az idot, minel hamar kellene koltoznunk
2015. nov. 13. 21:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Az illeték lefelezéséről sajnos nem tudom biztosra, hogy jár e ha nem vagytok házasok. Úgy rémlik igen. Mi 30 nap alatt összehoztuk az esküvőnket, hogy előre vállalt gyerekre is felvehessük a CSOK-ot.
2015. nov. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!