Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Holnap délelőtt véglegesítenem...

Holnap délelőtt véglegesítenem kellene a diákhitel 1 igénylésemet, de sehol nem találom a nyomtatványt, amit be kell vinni a bankba. Honnan tudnám letölteni?

Figyelt kérdés

Ezt az e-mailt kaptam, miután ETR-ben kitöltöttem az igénylőlapot, de semmi nem volt csatolva:

"A tanulmányi rendszeren keresztül kitöltött Diákhitel Hitelszerződés mentésre került. Az elmentett adatlap végleges leadásához kérjük, látogasson el az intézményi átvevőhelyre, ahol ellenőrzik személyes adatait!"

Úgy tudtam, hogy ezt a leadóhelyen nyomtatják ki nekem, és csak a papírjaimat kell vinni. Ma voltam benn a postán (fel van tüntetve, mint leadóhely), de úgy néztek rám, mint egy földönkívülire, mert nem vittem a két példányban kinyomtatott szerződést.


Most akkor hogy is van ez? Nekem kell kinyomtatnom a dolgokat, vagy a leadóhelyen nyomtatják? És ha nekem kell, akkor hol találom meg?


2015. nov. 12. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Intézményi átvevőhely = egyetem, ahol igényelted. Vagy a DH központba kell menned. Kinyomtatni nem tudod magadnak.
2015. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!