Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerettem volna diákhitelt...

Szerettem volna diákhitelt felvenni,2 okj-t csinálok egyszerre, és közel nem olcsó havonta és úgy terveztem abból fedezem, de mivel nem felsőoktatás nem lehet, nincs valami más lehetőség?

Figyelt kérdés
Minden Nap délelőtt diákmelozok hogy tudjam finanszírozni a sulit, úgy terveztem veszek fel diákhitelt hogy kicsit könnyebb legyen, de nem lehet, elvileg megszűnt ez hogy okj-s vehessen fel. Valami alternatíva lehetséges? más banknál, vagy bármi. Sok egyszerre a fizetni való, suli, kollégiumi elhelyezés, kaja, ruhászkodás...ezért kéne mindenképpen valami megoldás

2015. okt. 19. 22:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!