Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Dolgozott már valaki a Provide...

Dolgozott már valaki a Providentnél, mint "kereskedelmi területi munkatárs"?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szép megnevezése van. De lefordítom, ez arról szó hogy viszed a pénzt, meg mész a pénzért. Nem egy leányálom. Több embert ismerek aki vagy ott vagy még ott dolgozik. Az emberek vagy nem engednek be, vagy haladékot kérnek, vagy éppen kifogást keresnek. Lássuk be aki Providenre kényszerül az nem a rendes keresettel rendelkező egyén. Szóval én meggondolnám ezt a munkát, csak akkor vállald el ha bírod a szidalmazást és azt hogy a képedbe hazudnak. Ja, és gázspray szerezz be.
2015. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Így van, jól leírta az első.

Akkor vállalj ilyet, ha szeretsz fogatlan prolikkal vitatkozni arról, hogy miért kell visszafizetni a kölcsönt. Ez kb. a behajtás előszobája.

2015. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én arra gondoltam, hogy ügyfeleket kell szerezni.
2015. nov. 21. 18:16
 4/11 anonim ***** válasza:

#3: Az is. De pontosan:

"A kereskedelmi területi munkatársi feladatok közé tartozik az ügyfelekkel való kapcsolattartás, készpénzkölcsönök átadása, a heti törlesztőrészletek begyűjtése, közreműködés az ügyfelekre vonatkozó hitelképesség-vizsgálatban, illetve az ügyfélkör növelése. "

[link]

2015. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. nov. 21. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Pénzbehajtó. Gyúrd ki magad, és vegyél egy pitbullt!
2015. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nemcsak az ügyfelekkel lesz, lenne gondod, de a főnökeiddel is, mert ha humánus, emberi módon próbálsz viselkedni rövid időn belül elküldenek mondvacsinált indokkal.
2015. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. nov. 22. 16:24
 9/11 Rola73 válasza:
Sziasztok, én a provinál dolgozom. Látom itt nagyon negatív hozzászólások vannak, ezt egy kicsit szeretném megcáfolni. Nekem nincsenek semmiféle konfliktusaim, ez szerintem nagyon kevés KTM-et érint, jah és a fizu, hát az nettóban is igen jó, kb 200 000.
2015. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Sziasztok, én a provinál dolgozom."


Hol? A marketing osztályon? :-)

(Elég átlátszó...)

2015. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!