Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miert csinálják ezt a magyarok?

Miert csinálják ezt a magyarok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy igazàbòl semmi közöm hozzà csak megrökönyödve olvasom sok helyen, hogy a külföldön èlő magyarok mennyi hitelt vesznek fel. Nem elèg otthon? Benne vagyok sokfèle csoportban ès mindennap làtom, hogy hiteleket vesznek fel kocsira, hàzra de mèg mosógépre is. Es nem keveset. Ezert èlnek messze az otthonuktól, hogy itt is tönkretegyèk a csalàdjukat a rengeteg hitellel?
2015. dec. 6. 14:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
nem hiszem hogy ez pont a kulfoldon elo magyarok kozott lenne annyira elterjedt, amikor egy havi fizetesbol 3 mosogepet is vehetsz (ha szarul keresel)
2015. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért? Mert hülyének nézik vásárláskor, ha NEM hitelre akarja venni.

A boltokban problémáznak vele, úgy néznek rá, mintha valami baj lenne. Szinte lelki kényszerrel ráerőltetik.

Gondolom, nem sokan vállalják a myílt szembeszállást, hogy de igen, hívják ide a valaki mást, én igenis egyben kifizetem. De ezt csak olyan dologgal szabad megcsinálni, aminél nem képzelhető el, hogy mondjuk elromlik.

Mert a másik ok, hogy ha hitelkártyával fizet valaki,és kiderül, hogy pl. bedöglött az új mosógép, akkor le lehet tiltatni a részleteket, amíg nem tisztázódik a helyzet. Kevesebb a veszteség,ha be akartak csapni.

2015. dec. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!