Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a magyarok...

Miért van az, hogy a magyarok nem kedvelik a külföldieket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
ez a magyar virtus
2010. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
A magyarok senkit nem kedvelnek.
2010. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Egymást sem kedvelik
2010. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell aggodni sa külföldiek sem kedvelik a magyarokat csak azt nem mindig vessszük észre.Plnémetbe aboltokon kint h magyar ne lopj meg egyéb.DE több ilyen is van szerintem csak ahova mi járunk ott általában turista az ember és kiny..ák seg..ét.Hátad mögött meg kitudja mit mondanak.Szóval ez mindenhol igaz.
2010. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez általánosítás. Amúgy az átlag magyar depressziós, rossz anyagi körülmények között él, és mindennél többet jelent számára a stabilitás, arra törekszik, hogy kiszámítható életfeltételeket teremtsen magának. Minden ami új vagy idegen, az ismeretlen, és ugyanúgy lehet rossz, mint jó. Ezért gyanakvással tekint mindenre, amit nem ismer. Ugyanúgy gyanakvó egy idegenből jött emberrel szemben, hiszen nem tudja, mire számítson..
2010. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Szlovákok, szerbek.. románok sorolhatnám... aki utál minket... akkor mi hogy viszonyuljunk?
2010. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
kedvelnek a magyarok BÁRKIT is? :D
2010. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Kedves utolsó (16:23)

Hogy várod el hogy ennyi nép viszonyuljon a magyarhoz?

Nem az a normális ha az egyén viszonyul a többséghez?

Szerintem ez nem mindég igaz... Vannak kedves magyarok és szerbek... Ez mind egyéni tapasztalat, nem szabad általánosítani... Szerbiában élek, és azt tapasztaltam, hogy itt vannak nagy hungaristák, a szerbek meg nagy SZERBEK, és szidják egymást... Közben pedig jóbarátok, egy csapatban fociznak, mindég lekezelnek egymással,:) Ez az egész, márcsak divat xD Így megy ez Szerbiában :D A magyarországi magyarok, pedig ehhez nincsenek hozzászokva... Mi megtanultunk "együtt" élni... Én így gondolom... 15L

2010. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A külföldi alatt a bevándorlót érted? Mert azokat egyik országban sem kedvelik...Valahol jogos a harag, mert nyilván a gyárak,munkahelyek a külföldit/bevándorlót fogja alkalmazni,mivel utánunk nem kell adózni, és nem a magyart. Soha nem felejtem el, a Suzukiban voltunk felvételizni. Kijött a nő,majd azt mondta,tegye fel a kezét,aki NEM magyar állampolgár. A 20 emberből kb. a fele feltette a kezét,mire a nő bájos mosollyal az arcán közölte,hogy a többiek elmehetnek. Tehát,mi magyarok el lettünk küldve. Tudom, ezért nem a szlovákra,románra, ukránra, meg a többi bevándorlóra kell haragudni,nyilván ő is a jobb élet reményében jön ide. De tény, hogy nekünk sem könnyű!
2010. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Alapvetően az embereket nem kedvelem.
2010. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!