Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Telefonszámla tartozás miatt...

Telefonszámla tartozás miatt behajtòval fenyegetik a régi lakcímemen lakòkat. Hogy is működik ez?

Figyelt kérdés
2 ève lakom külföldön pàr felszòlìtàs màr èrkezett a tartozàsommal kapcsolatban de mivel itt vagyok es nem tervezek vissza menni ezèrt nem nagyon foglalkoztam vele. Most tudtam meg hogy mivel 2 cìmre vagyok bejelentve a 2. Lakcìmen lakòk (ahol nem is laktam valojaban) kaptak egy bìròsàgi vègzèst behajtàs időponttal vagy valami ilyesmi. Kèrdèsem az, hogy el e vihetnek tőlük bàrmit mivel engem keresnek ès az èn nevemen magyarorszagon a (tartozasomon kivul persze ) nincs semmi. Nem ismerem az uj torvenyeket sem a règiket ha màr itt tartunk szòval nem tudom hogy is működik ez pontosan. Fenyegetőznek csak vagy tènyleg oda fognak menni ès elvenni egy àrtatlan ember èrtèkèt azèrt mert az èn nevem a cìmen?
2015. dec. 9. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha te is oda vagy még bejelentve, akkor mindent vihetnek, amit nem tudnak igazolni, hogy az övék. Ezt neked kell elintézni, a TE tartozásod. Ha tényleg meg akarsz kímélni ártatlanokat, hazamész, és rendezed a tartozásodat, ez ilyen egyszerű.
2015. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!