Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-s vagyok és egy Erste-s...

RockStar numero uno kérdése:

Otp-s vagyok és egy Erste-s embernek szeretnék utalni. Hogyan tudnám a kezelési időt lerövidíteni?

Figyelt kérdés
De ha bemegyek az otp-be és elutalom a pénzt akkor 1nap a kezelési idő. Ezt a kezelési időt úgy tudom elkerülni, hogy egyből bemegyek egy Erste-s bankba és onnan elutalom a kp-t a számlára. Csak a közelemben nincs Erste. Ha online utalom át az Otp-s számlámról az Erste-re akkor ez a kezelési idő megszűnik ? Tehát szinte azonnal megkapja a pénzt ?

2015. dec. 25. 16:30
 1/3 TR75 ***** válasza:
100%
Elvileg 1 óra. Banki munkanapon, nyitvatartási időben. Azon kívül indított átutalást a következő banki munkanapon írják jóvá. Tehát ha mondjuk most utalsz, az hétfőn "érkezik meg".
2015. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Online utalásnál max 4 óra az átfutási idő, de előbb is ott van. Viszont csak banki időben fut, tehát legkésőbb 28.án délben ott van.

Az erste bankból nem tudod utalni, de talán be tudod fizetni a címzett számlájára és az azonnal látszik.

2015. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felveszed a pénzt kp-ben, átmész az Erste-hez és befizeted a számlára, azt a befizetéskor azonnal jóváírják.
2015. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!