Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő, mire a PayPalon...

Mennyi idő, mire a PayPalon rendezhetem a bankkártyámat? Mi az az "előjegyzett kártyaforgalom"?

Figyelt kérdés
Ma regisztráltam az oldalra, és ma adtam hozzá első bankszámlámat. Minden rendben zajlott, és a hitelesítési résznél le is vont a számlámról 695 Ft-ot, és ugye a bank oldalán látnom kéne a tranzakciót, amiben benne lenne a hitelesítéshez szükséges négy számjegyű kód is, viszont jelenleg semmiféle tranzakcióról nem tud beszámolni az oldal, csak ún. "előjegyzett kártyaforgalom" címen említi a levonást. Biztosan le tudom majd kérdezni ezt a levonást? Mit tegyek, ha nem? A PayPal 2-3 napon belül kérné ezt a kódot, és ha nem adom meg, a kártyaszámom ki lesz tiltva a rendszerből...Volt már köztetek valaki, aki így járt?

2016. jan. 13. 17:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!