Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Új OTP-s bankkártyámat szeretn...

Új OTP-s bankkártyámat szeretném aktiválni ATM-nél, de nem tudom az azonosítószámomat. Hol találom meg?

Figyelt kérdés
Szóval amikor kaptam a kártyát, azzal jött egy papír is, vélhetően rajta vannak-voltak az adatok. Csakhogy ez a levél elkeveredett, és most nem tudok levenni pénzt az automatánál, mert azonosítószámot kér. Ez az azonosítószám valami egyszerűbb dolog akarna lenni ami a számláimtól kezdve a szerződéseken át mindenütt ott van és csak én kombinálom túl, vagy valóban egyszer küldték ki ezt a papírt és soha többet nem kapom meg a számsort? Még az OTP Direktbe se tudok belépni, mert megváltozott a telefonszámom és okvetlenül fontos SMS-t küldeniük egy kóddal.
2015. okt. 15. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
bemész egy bankfiókba...
2015. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!