Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az automata egy nap csak 100...

Az automata egy nap csak 100 e. t ad ki egyszerre, én 360 e . -t akarok kivenni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A K&H nál vagyok.Ebben a hónapban már 2x vettem fel 101-100 e.-t.A csomagom szerint még kétszer vehetek fel 101-100 at ingyenesen.Összesen 4 x vehető fel pénz nekem ingyenesen.

Jött a számlámra 360 e ft. amiből már csak 200 at tudok felvenni, azt is kétszerre.A maradék százat már csak úgy ha levonnak érte díjat.Kb mennyi lesz ez?ha a bankban személyesen veszem fel jobban járok, kell azért is fizetnem?olcsóbb úgy, mintha az automatából?vagy várjam meg a jövő hónap elsejét?És akkor megint felvehetem kétszerre ingyenesen?Nem szeretném gazdagítani a bankot,megmondom öszintén.


2016. jan. 16. 10:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%

Azért 500 ezer nem olyan sok pénz, hogy ne legyen ennyi egy ATM-ben. Egy közepes forgalmú automatánál kb. óránként vesznek fel ennyi pénzt a járókelők.


Szerintem is a limittel van valami gond!

2016. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

K& h s vagyok,azt is irtam...nem vagyok hulye hogy otps automatabol vegyek fel.Van k.&h s automatank.De hiaba van 500 ra allitva akp felv limitem,ha nem ad ki csak max 100 at.

Ettol mar nem tudom jonnan leirni.

Ha a megyeszekhelyen jarok,megprobalom egyszerre felvenni az atmbol.vagy majd akkor jovo honapban.

2016. jan. 16. 15:26
 13/14 A kérdező kommentje:

I0 es.

Ertettem es pont arra irtam.

2016. jan. 16. 15:30
 14/14 anonim ***** válasza:
57%
Kizárt dolognak tartom hogy az ATM úgy van beállítva, hogy max. 100 ezret ad ki. Ha nem lenne benne annyi pénz akkor meg semennyit nem adna ki. Szerintem itt valami más lesz a héttérben.
2016. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!