Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakossági folyószámla hol van...

Lakossági folyószámla hol van most olyan, ami számlavezetési díj- és kártyadíjmentes?

Figyelt kérdés

2016. jan. 20. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szinte az összes bankban van ilyen ajánlat, de mindenhol van valami feltétele - általában egy adott jövedelmet meg kell ütnöd, vagy rendelkezned kell nagyobb megtakarítással.


Emellett lehet, hogy ezek ingyen vannak valahol, viszont az egyes szolgáltatások (pl. egy sima utalás, vagy készpénzfelvétel, esetleg SMS szolgáltatás) már irreálisan magas áron van.

2016. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
OTP-ben és Budapest Bankban kérdeztem, és egyikben sincs. Azért gondoltam, hogy megkérdezem a Gyakorin.
2016. jan. 20. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:

A Raiffeisen Banknak nézd meg a DíjNullázó számlacsomagját.

Bár a bankkártyának van elkészítési díja, de a használatárét havi 150.000.-Ft-ig ugye nem kell fizetned.

És számlavezetési díja nincs.

2016. jan. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánanézek ennek is.


Közben már nyitottunk egyet az OTP-nél, 1700 Ft számlanyitási költség volt, ez a teljes költség az első évre. 2. évtől 3500 Ft kártyadíj lesz, ha megtartjuk a folyószámlát.

2016. jan. 21. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézd meg!


A havi jóváírás nem muszáj, hogy jövedelem legyen, egymás közti utalgatás is megfelel.


Szerintem (mivel van mód így is teljesíteni az elvárást) megéri az L csomagot választani.

2016. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Az Ön által keresett oldal nem létezik, megváltozott a neve, vagy ideiglenesen nem elérhető."


Ezért a nevét mondd meg, légy szi' a csomagnak. Köszi!

2016. jan. 22. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Erste Privilégium

S, M vagy L

Én az L-t javasoltam.


Amikor belinkeltem még működött.

2016. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!