Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP faktoringnak fizetek. KHR...

OTP faktoringnak fizetek. KHR listán vagyok?

Figyelt kérdés
2008ban vettem fel személyi kölcsönt az OTPtől. Később sajnos nem tudtam fizetni, ezért átadták tartozásom az OTP faktoringnak. Azóta rendszeresen fizetem a csekkeket amiket küldenek. Vajon így, hogy a bank átadta a tartozást, amit szünetmentesen törlesztek mindig határidőn belül, rajta vagyok e negatív státuszban a KHR listán? (nincs bankszámlám, nem is szándékozom nyitni, így bankban nem is tudom megkérdezni)

2016. jan. 21. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá bankszámla, hogy lekérdezzék valamelyik bankban a státuszod.


Menj be pl az OTP-be és kérj egy teljes KHR lekérdezést.

Díjmentes.

2016. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előzőnek igaza van. Menj be valamelyik bankba és kéresd le a KHR információkat.

Ugyanakkor ha gond volt egy hitellel és emiatt negatív státuszt kaptál, egészen addig megmarad ez a státusz amíg 0-ra le nem rendezed a hiteled vagyis fennáll az a tartozás ami miatt felkerültél.

2016. aug. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!