Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sürgősen át kéne utalnom...

Sürgősen át kéne utalnom tanfolyam díját. Bárhol tudnátok mondani számlanyitási díjat? Viszonyítás képpen, nem kell megnevezni, hol. És másnap rögtön meg is lehet szüntetni a számlát, ha nem akarom, hogy tovább számítsák fel rá a banki költségeket?

Figyelt kérdés

És egy számlamegszűntetési- díjat is ha valaki tud, kérem, írjon.


Előre is köszönöm.



2016. febr. 5. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Értem és ezen meglepődtem.

A legjobb, ha bemegy ekkor abba a bankba, ami meg van adva, de bemehet a legközelebbibe is, mert ott lehet, befizetheti.

Számtalan helyre kellett már befizetnem és rengetegszer mentem be más bankba, mint amilyen bank meg volt adva. Eddig soha nem utasítottak el, még az OTP sem, pedig oda sem OTP-s banki befizetéssel mentem sok esetben.

A lényeg, a kérdező menjen abba a bankba, ahová szól a bankszámlaszám. Ha nincs ilyen bank a közelben, attól még megpróbálhatja más bankban is befizetni.

2016. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem, hogy megadják a bankot is, vagy hogy szám alapján már könnyedén ki lehet következtetni, majd lehet, hogy ehhez is kérek segítséget, de ha tényleg sima ügy lesz, akkor okés:) Meg amúgy már küldtem nekik üzit, hogy azt is írják meg, szóval:)
2016. febr. 5. 14:40
 13/15 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy sima ügy lesz.

Teljes bankszámlaszámot ír majd vissza az iskola, a bank megnevezésével, az összeget tudod és a neten kikeresheted, hol van legközelebb ez a bank. Ne felejtsd el, ma péntek van és hamarabb zárnak.

Még hétfőn sem késő semmi, mert addig van a határidőd (ha jól olvastam). Hétfőn befizeted, majd a befizetési bizonylatot bemutathatod a suliban, de az is lehet, amire bemész a suliba, már látni fogják ők is a befizetésedet.

2016. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. febr. 5. 20:32
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja amúgy sikerült időben megoldani, mkinek köszönöm!:) Mentek zöld kezek mindenhova:)
2016. febr. 17. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!