Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 20 évesen, munka és szakma...

20 évesen, munka és szakma nélkül hol kaphatok hitelt?

Figyelt kérdés
1.000.000 Ft-ra lenne szükségem. Még akár uzsorástól is jó lenne. Jövő hónap elejétől minden nélkül utcára kerülök ha ez nem lesz meg.
2016. febr. 7. 03:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Reméljük, hogy sehol... :(


Miért kell az az összeg? Segítő szándékból kérdezem!

2016. febr. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Csak megnagyobb bajba sodrod magad, ha hitelt veszel fel uzsorastol.

Nem tudom, mi a gondod es mire kellene a penz, de az uzsoras hamarabb elveszi mindenedet, mint gondolnad. Munka nelkul hogyan torlesztenel?

2016. febr. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

"Jövő hónap elejétől minden nélkül utcára kerülök"


Szüleid nincsenek, hogy náluk lakhatnál?

Írhatnál több infót, mert bár 1 milliót nem mindenki tud leakasztani, de lehet, van más kiút is a problémádból.

2016. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Sehol nem kapsz. Ha eddig a szüleid tartottak el és most ki akarnak rakni, akkor menj be a bíróságra az ingyenes panasznapra és indítsd el az eljárást rokontartásra! Emellett az összes környező gyárba add be a pályázatodat betanított munkára!


Mellesleg uzsorás sem ad hitelt olyannak, ahol esély sincs a visszafizetésre.

2016. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1 milliót uzsorástól? Ki van zárva. Az uzsorás általában piti összegeket ad (10-20 ezer forintokat), úgy, hogy egy hónapon belül a dupláját kéri vissza.

Szerinted 1 milliónál mennyi esélyt látna arra, hogy akár egy 10%-os kamatot is be tud vasalni rajtad záros határidőn belül ilyen körülmények mellett?

2016. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért kerülök utcára,mert anyáék is.Bedőlt minden hitelük és most ott tartunk hogy hónapok óta nem volt pénz az albira meg semmire.Most lett vége a küzdelemnek azzal hogy apa elvesztette a munkáját.Új albérletre (meg annak a kauciójára) és még fél év "megélhetésre" kéne,akkor lesz meg a szakmám,és lesz állásom.
2016. febr. 7. 11:53
 7/16 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, először mindenképpen a hagyományos lehetőségeket vegyétek számba.

Legelőször is vegyétek fel mihamarabb a kapcsolatot a helyi önkormányzattal, talán tudnak segíteni szociális bérlakással, esetleg némi gyorssegélyt is kaphattok. A lényeg az, hogy lássák a részetekről a konstruktív hozzáállást.

Ha eleve hitelek miatt kerületek bajba, akkor nem hiszem, hogy egy újabb hitel lenne a megoldás, még akkor sem, ha esetleg kapnátok.

2016. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Nem tudom, milyen településen laktok, de nagyobb városokban van családsegítő szolgálat, néhány helyen családok átmeneti otthona, próbáljátok meg felvenni a kapcsolatot velük.

Ha nincs a közeletekben ilyen, akkor valóban az önkormányzatnál kellene vmilyen segítséget kérni.


Nem derült még ki, hogy anyukád miért nem dolgozik (vagy dolgozik?) és ha valóban ilyen rossz helyzetben vagytok, akkor Te is vállalhatnál legalább hétvégén diákmunkát, ha elmúltál már 16 éves.

2016. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Anya dolgozik de ez semmire sem elég.Én is dolgoztam amit tudtam éppen de itt nagyon nincs munka lehetőség.Szabolcs megyében lakunk egy elég kicsi faluban.
2016. febr. 7. 13:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól, hogy bedőltek a hitelek, még tesznek azonnal utcára. Árverezik a házat, akár lakottan is, Szabolcsban biztos nem kapkodnak érte. Önkormányzattól igényelni valami támogatást, beszéljetek a végrehajtóval, lehet velük alkudozni, valamilyen halasztást kérni. Addig, meg találhattok valami megoldást.
2016. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!