Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora maximális nettó...

Mekkora maximális nettó fizetést érhetsz el a jelenlegi szakmáddal és mennyire vágynál?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 18:11
 1/8 anonim válasza:
46%
Mérnök vagyok, úgyhogy határ a csillagos ég :-) Persze ez elsősorban külföldön igaz. Itthon úgy gondolom, hogy reálisan nettó 400-500 ezret, ha csak nem leszek egy multinál felső vezető. Viszont én inkább keresek egy kicsit kevesebbet, cserébe egy nyugodtabb életért.
2016. jan. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
kabe a maximum kozeleben vagyok, realisan nezve teljesen elegedett vagyok vele.
2016. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
De aranyos, nettó. :D Mert adózok, persze. :D
2016. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Könyvtáros a szakmám, szóval kb. nettó 200 körül :D

De ez nem elég, szóval nem ebben dolgozom, hanem pénzügyi területen. Szeretném is átképezni magam, és vezető pozícióban dolgozni. Nem tudom, maximálisan mennyi érhető el így, nyilván sok mindentől függ, én 400-500 ezer nettóval elégedett lennék, és reális célnak is tartom.

2016. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
nem szakmámba dolgozom. Szakmámban ismerek olyat aki 100e-ért gürcöl, meg olyat is akinek 15e ft-os órabére van.
2016. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vendéglátás, van aki otthon minimálbér körül keres, én külföldön ennek sokszorosát. A jelenlegi keresetemmel teljesen elégedett vagyok. Egyébként itt nem ritka az éves 32-35k eu, én is hasonlóan keresek, havi 15 nap munkával.
2016. jan. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szakmámban dolgozok, de felső határ a jelenlegi környezetben nem nagyon van, Magyarországon ilyen havi 8-20 milla, világszinten meg évi milliárdos nagyságrend. Ezektől fényévekre vagyok, de semmilyen képzettséget nem igényel egyik sem, csak gürizni kell.
2016. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
no és mi az amiért gürizni kell de végzettséget nem igényel? értékesítés v valami más esetleg?
2016. febr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!