Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS! Mi az az átutalási...

SOS! Mi az az átutalási megbízás? (Átutalási bizonylat? )

Figyelt kérdés

Az e-felvételi jelentkezésnél csatolnom kell az átutalási bizonylat másolatát.

Nekem nincs bankszámlám, így az egyik szülőm ma bement a bankba és ott helyben átutalták az összeget, viszont egy olyan lapot kapott, amire az van írva, hogy átutalási megbízás, ceruzával van kitöltve, elég halvány minden, beszkennelve nem tudom mennyire fog látszani.

Ez lenne az átutalási bizonylat? Tehát megegyezik:átutalási bizonylat=átutalási megbízás?

Nagyon sürgős, előre is köszönök minden választ!



2016. febr. 11. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem ceruza, hanem az olyan, mint az indigó és ilyen színen íródik át.

És igen, az kell.

2016. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaj, persze tényleg, most jut eszembe, hogy láttam én már egyszer, amikor olyat töltenek ki!

Nagyon köszönöm a segítséget!

Olyat esetleg lehet, hogy én azt itthon kicsit megerősítem(átírom), hogy jobban látsszon, vagy az nem lesz elfogadható? Mert beszkennelés után semmi nem látszik belőle, és jól olvasható kéne, hogy legyen:/

2016. febr. 11. 19:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson átírni!!! Akkor tuti nem fogják elfogadni! Szkenneld be úgy, de azt is megpróbálhatod, hogy lefényképezed és megpróbálod úgy átküldeni, esetleg emailben is
2016. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hányadik században éltek ti? OMG! Internetbankja nincs a szüleidnek? Az internetbankból pl. könnyen kimásolhatnátok, meg akkor nem kéne a bankba se bemenni horror összegekért átutalni valamit. Ha nem tudod beszkennelni a bizonytatot, menjen vissza a szülőd a bankba, és kérjen egy olyan bizonylatot, amin jól látszik minden adat. (Ha már nem volt annyi esze, hogy elsőre is olyat kérjen. Bár arról a bankról is megvan a véleményem, ahol ceruzával töltik ki a bizonylatot.) Ja, és az menjen be, akinek a számlájáról utaltak, mert másnak nem adják oda a bizonylatot banktitok miatt.
2016. febr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké,akkor nem írom át, már beszkenneltem rendesen.

Utolsó válaszoló, ha nem tudsz normális stílusban írni, akkor inkább ne írj. Ha elolvastad volna az első választ, láthatnád, hogy az nem ceruza végül. És próbáld meg elképzelni, hogy létezik olyan, hogy nincs valakinek internetbankja, gondolom meglepő.

2016. febr. 12. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, belegondolva, elég meglepő, mondjuk nekem az is, hogy 18 évesen valakinek nincs saját számlája, de ez már OFF.
2016. febr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pont azért nincs saját számlám, mert nem vagyok még 18, tudom, hogy alatta is lehet csináltatni, csak mivel eddig nem dolgoztam, ezért feleslegesnek tartottam.

De nyugalom, 1 hónap múlva 18 éves leszek, és csináltatok:D

2016. febr. 12. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bementek a bankba, ott utólag is tudnak adni igazolást, és az már rendes, nyomtatott irat lesz, bélyegzővel hitelesítve, nem egy indigós sajtpapír.
2016. febr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!