Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tippmixpro.hu regisztráció...

Tippmixpro.hu regisztráció bankszámlaszámot nem fogadja el?

Figyelt kérdés

2x8 karakterből áll a bankszámlaszámom, azt írja ha 2x8 as akkor az utolsó mezőbe 8 db 0-t kell beírni, beirom erre azt írja ki hogy nem megfelelő formátum, ha 2x8 karakterből áll akkor az utolsó mezőbe irjon be 8db 0-t. De én pont ezt csináltam hogy baszná meg,


xxxxxxxx-xxxxxxxx-00000000 ilyen formátumba irom be de nem fogadja el ez a fos -.-


2016. febr. 14. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig elfogadja. Pontosan írd be a számlaszámod, a legegyszerűbb Ctrl+C/Ctrl+V kombinációval. A nullákból pedig 8-at írj, ne 6-ot, mint ahogy fentebb írtad (mondjuk itt a többi rész is 6 számjegy, szóval nem egészen értem).
2016. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
elejére kell a 8 nulla nem a végére
2016. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek, 8 at akartam irni nem 6 ot, és második, minden helyre próbáltam a nullákat de sehogy nem fogadja el, mindig csak azt írja hogy nem megfelelő formátum.....máshogy hogy a fenébe lehet beírni hogy megfelelő formátum legyen? -.- úgy csináltam ahogy írta...
2016. febr. 14. 13:43
 4/8 A kérdező kommentje:
bármilyen számot bármien formában írokbe MINDIG azt irja hogy nem megfelelő formátum...
2016. febr. 14. 13:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy ha a második rublikából átmásolom a számokat a harmadikba akkor kiteszi a zöld pipát, ezt nem értem....
2016. febr. 14. 14:15
 6/8 anonim válasza:

elsőbe be irod a 8 nullát utánna a számlaszámot és jo lesz

Tegnap este csináltam és is és jo lett

2016. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bármelyik helyre irom a nullákat mindig azt írja hogy helytelen formátum....

De most úgy tudtam regisztrálni hogy az utolsó 8 számot mégegyszer beirtam a harmadik helyre.....így elfogadta -.-

Csak azt nem tudom hogy ez így mennyire érvényes...

2016. febr. 14. 20:05
 8/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy mi a probléma....a bankkártyaszámot írtam be és nem a számlaszámot, azt hittem a kettő ugyan az :D
2016. febr. 16. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!