Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elérhető egyenleg és saját...

Elérhető egyenleg és saját pénzösszeg között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy utalást de csak a elérhető egyenleghez ugrott hozzá a saját pénzösszeghez nem (külföldi utalás, ma utalták egyből meg is jött nagyobb összegről van szó) Netbankon is és ATM ben is így jelzi angolul Disposable balance- hez ugrott hozzá a Current balance -nál nincs.
2016. febr. 16. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván még nincs "lekönyvelve".

Olyan lehet, mint pl. nekem van 32 ezer ft-om, s elmegyek vásárolni 2 ezerért kártyával, akkor a rendelkezésre álló (felhasználható) egyenleg 30 ezer ft-ot mutat, de az utolsó tranzakciónál fennmaradó összeg még 32 ezret. Magyarul levonni már levonta, mutatja, de még nincs lekönyvelve.


Nyilván legkésőbb holnapra Nálad is "átugrik" a saját pénzösszegbe :-)

2016. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Szóval magyarul már feltudom használni csak még nincs lekönyvelve? Vagyis ha veszek ki pénzt akkor a saját pénzösszegből ugrik le vagy az elérhető egyenlegből?
2016. febr. 16. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hivatalos válasz következik :-) Elvileg ki tudsz venni és valószínűleg az elérhető egyenlegről fog lejönni.

Felelősséget nem vállalok a válaszomért :D

Szóval, ha nem tudsz belőle autót venni az autókereskedésben, ne engem szidj :D

2016. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szóval magyarul már feltudom használni csak még nincs lekönyvelve? Vagyis ha veszek ki pénzt akkor a saját pénzösszegből ugrik le vagy az elérhető egyenlegből?"


Érdekes kérdés, szerintem nem, de próbáld ki.

2016. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!