Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az intrum milyen cég tényleg...

Az intrum milyen cég tényleg nagyon szemét cég?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet velük egyezkedni?

Az az igazság hogy nem tudok fizetni !!

Max pár ezret , de ők több tízezret akarnak !

Plusz fenyegetőznek hogy bíróság lesz belőle!

Jelenleg gyeden vagyok, aztán max 6 órában fogok dolgozni ha abból 33 % ot levonnak az nagyon nagy baj lenne!

Holnap hívom fel őket mit mondjak nekik?!! Köszönöm a tanácsokat!!


2016. márc. 2. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha tartozol valakinek, akkor mondjuk fizess és nem csesztetnek.


Fordítsuk meg a kérdést, pénzt kérnék tőled/dolgoztatnálak, de nem fizetnélek ki és te követelnéd a pénzed, akkor te lennél g*ci, aki kéri a pénzt vagy én, aki cseszik neked fizetni?

2016. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mint irtam nem tudok fizetni , és nem nem akarok!!

És ha majd a te gyerekeid szájából venne ki e mocsok cég a pénzt majd akkor írj újra rendben?

2016. márc. 2. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem fenyegetőznek, hanem fizetési meghagyás lesz ellened, ellentmondani jogosan nem tudsz, gondolom, tehát tiltani fognak a munkáltatódnál plusz inkasszó a számládra, egyszerre egy időben.

Szerintem vegyél fel inkább providentet, mert ha legyalulják a számlád, nézegethetsz!

2016. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Igen, a mocsok cég valakinek a jogos járandóságát akarja behajtani tőled!


A gyerekeknek meg van apja is, jól gondolom???

2016. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ház most aztán ki vagyok segítve a válaszaitokkal!!

Írtam gyeden vagyok abból nem vonhatnak !!

3 kiskorú gyerek mellett ezt szerintem nem tehetik meg!Azt is hallodtam az intrumról hogy egy kamu cég ezért kérdeztem !Több választ nem várok mert nem vagyok ilyenekkel kisegítve

2016. márc. 3. 06:39
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Még te vagy megsértődve!

nem fizetsz meg még hőbörögsz!

2016. márc. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem szemét cég, teljesen normális, törvényes keretek között működik. Az a dolga, hogy az olyanoktól, mint te, akik felvenni képesek a hitelt, de visszafizetni nem akarják, ingyen akarják használni mások szolgáltatásait stb., behajtsák a tartozást. Szerezz pénzt, vagy élj olcsóbban? Egyáltalán minek szülsz gyereket, ha nem tudod eltartani? Miért nem dolgozol a gyed mellett, és keresel több pénzt? Miért nem kérsz pénzt a gyerek apjától?

Számtalan kérdést lehet neked is feltenni jogosan. Mások pénzét elverni könnyű, ne hőbörögj, ha visszakérik.

2016. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

"És ha majd a te gyerekeid szájából venne ki e mocsok cég a pénzt majd akkor írj újra rendben?"


Nem a "mocskos cég" veszi ki a gyerekeid szájából a pénzt, hanem TE MAGAD! Egyes egyedöl te magad teszed tönkre a gyerekeid életét. Gratulálhatsz magadnak és kezet rázhatsz a bal kezeddel, hogy tönkreteszed az ártatlan gyermekeid életét.


Nevetséges az ilyen felnőtt, 3 gyereket csinálni apa nélkül van esze, kölcsönt és hitelt felvenni van esze, de aztán fel van háborodva, ha vonják tőke a pénzt... Remélem a gyerekek majd ha felnőnek megköszönik a xar gyerekkorukat neked.

2016. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Ó, te pedofil Teofil...

Kérdező, ha már lúd, legyen kövér: a 3 gyerekre igényeld meg kérlek a 10+10 millás CSOK-ot is!

2016. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!