Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvehetem a CSOK-ot ebben az...

Felvehetem a CSOK-ot ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Használt lakás fogunk vásásolni és a hitelt a Fundamentánál vennénk fel, viszont a Fundamenta nem foglalkozik a CSOK-kal.

Lehet úgy csinálni, hogy a CSOK-ot megigényeljük mondjuk a K&H-nál, de hitelt nem ott veszünk fel?



2016. márc. 9. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
nem
2016. márc. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jani350 válasza:
54%
Lehet, de menj be egy csokkal foglalkozó bankba és kérdezd meg.
2016. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de megpróbálnak majd rábeszélni a hitelre is náluk, ha meg olyan az ügyintéző, akkor lehet, hogy majd látod rajta, hogy nehezére esik neki, mert nem kap érte se jutalékot se semmit, csak dolgozik vele. De ezzel ne törődj, azért van ott, hogy végezze a munkáját. Illetve arra még készüljetek, hogy kicsit lassabb lesz mintha hitelt is kérnétek mellé, mert nem törik magukat, ha úgysincs belőle hasznuk.
2016. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá a Fundásnál, de én úgy hallottam, a KH nem vállalja a CSOK kérelmet, ha valamilyen Fundás áthidaló a hitel.
2016. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik CSOK-os banknál igényelhetsz CSOK-ot hitel nélkül is.
2016. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!