Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp folyószámlahitel? Help

Otp folyószámlahitel? Help

Figyelt kérdés

6 hónapja dolgozom Postán

s.de gondoltam meg igénylem a folyószámlahitelt netbankon keresztül mert szeretnék egy uj ágyat vásárolni :/ de elakadtam...nem tudom,kitöltöttem 2 szer is mind a kétszer elutasításra kerültem,lehet amiatt mert az első 3 hónapba kevesebb volt a fizetésem ?

első 3 hónapba 57-67 közt változott,most 75 ezer ft és 100.000 ft al próbálkoztam mind a két esetben ,első esetben 75 ezert írtam be mint fizetésem másodikba már visszanéztem az utalásokat inkább beírtam 57 ezret de igyse lett jó.

valaki tudna segitenni? :)


2016. márc. 13. 16:15
 1/4 A kérdező kommentje:

sajnos azt nem irtam hogy mivel nincs sok időm hétköznapokban ezért nem tudtam/tudok befáradni az otp ezzel a kérdéssel :(

7-6 ig dolgozok megállás nélkül és a legközelebbi bankjuk 10 km re található :(

ezért is próbálkoztam netbankon keresztül,ha már megvan ez a funkció akkor éljek vele :)

2016. márc. 13. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ugyfelszolgalatukat hivd telefonon, ok tudnak segiteni!
2016. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hete megtettem,ők azt mondták nem tudnak segíteni mindenképp fáradjak be a legközelebbi bankjukhoz információkért vagy tájékozodjak online belépve,utána olvastam az összes tájékoztatót elolvasva de nem lettem okosabb :/ :D
2016. márc. 13. 17:03
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy csak az utóbbi 3 havi bér alapján adnának csak?ugyértem lehet max 75 ezret adnának mint hitelt,nemtudom épp ezért kellene aki jártas ebbe
2016. márc. 13. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!