Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP lakástakaréknál mennyibe...

OTP lakástakaréknál mennyibe kerül a szerződéskötés?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Módozat és akció függő. Van díjmentes, van "egy havi díjas" és van olyan is ahol a szerződéses összeg 1%-a a díj.

A díjmentes verzióhoz hűségvállalási kötelezettség és egyéb feltételek is tartoznak.


Konkrétan mit szeretnél?

2016. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végzős gimnazista vagyok, szeptembertől egyetemre szeretnék járni és úgy döntöttem el akarok kezdeni takarékoskodni. OTP junior számlám vagy és úgy tudom már arra is lehet. Persze először csak a legkisebb (5000 Ft) értékben és ha egyetem mellett tudok dolgozni vagy kapnék ösztöndíjat akkor emelném az összeget. Neked mi a véleményed erről? Szerinted megéri elkezdenem?
2016. márc. 13. 19:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd, hibázni nagyon nem tudsz vele, hiszen ha mégsem költöd lakáscélra, a pénzed akkor is megmarad, visszakapod.

Az egyhavi díjas nyitási költségű verziót javaslom, mert ott nincs hűségvállalási kötelezettség, így ha később úgy alakul az életed, hogy nem tudsz lakáscélt igazolni, vagy hamarabb kell a pénz, mint 4 év, nem kell utólag megfizetni az 1% nyitási költséget.

2016. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!