Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lenne egy érdekes kérdésem...

Lenne egy érdekes kérdésem nos 5 napja kaptam fizetést, azóta nem néztem rá a számlámra viszont ma megtettem és 81 000 forintal több van a számlámon mint volt, sms-t nem kaptam utalásról szóval tanácstalan vagyok hogy mégis mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

1. Vagy mondod odabenn? (rákérdezel)

2. Vagy hallgatsz.

2016. márc. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Ilyenkor, banki szünnapokon érkezhetnek úgy pénzek, hogy még nincs lekönyvelve. lehet, hogy valami plusz pénzt kaptál a munkahelyeden vagy esetleg eltévedt egy utalás: szerdán minden ki fog derülni, amikor újra beindul az élet :-)

Ha esetleg nálatok ma munkanap van, akkor a munkahelyeden rákérdezhetsz, nem onnan jött-e több pénz?

2016. márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Nézz rá netbankban.


Nekem úgy szokott lenni, hogy 5 napja fizetést kapok, ránézek és 281 ezerrel kevesebb van rajta :(

2016. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Próbáltad felhívni a bank ügyfélszolgálatát? 24/7-ben elérhetők ünnepnap is. Náluk okosabbat itt senki sem tud neked mondani. Amit ők nem tudnak, azt mi sem tudjuk.
2016. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj addig, amíg lekönyvelik, akkor meglátod, hogy milyen közleménnyel írták jóvá.
2016. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!