Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha dombornyomott kártyámon...

Ha dombornyomott kártyámon jelenleg 0ft az egyenleg, külföldön igaz h tudok vele vásárolni?

Figyelt kérdés
OTP-s dombornyomott kártya amin a floor limit 15.000ft. Akkor elvileg kint tudok vásárolni 15.000ft ig akármelyik boltban? Mert tudtommal külföldön a dombornyomottakat hitelkártyaként észleli(banki dolgozó mondta). Előre is köszi
2016. márc. 27. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az a floor limit, de ha belföldön nem költhetsz többet, akkor külföldön sem.
2016. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mind a hitel kartyam (credit) es a normal bank kartyam (debit) is dombornyomott. A kartya olvaso nem hulye, ha nincs kereted, nem kolthetsz. Ilyen egyszeru. De ha valamilyen csoda folytan megiscsak tudnad hasznalni arra szamits hogy az otthoni bank ugy fogja elszamolni hogy tullepted a hitel kereted amiert eleg rendesen megfog buntetni plusz fizetsz a kulfoldon valo hasznalatert is. Tegyel ra penzt szerintem csak ugy hasznald akkor csak a kulfoldi hasznalatert fizetsz
2016. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennek nincs köze a külföldhöz. Ha itthon túllépheted a keretedet (aka van hitelkereted) akkor az külföldön is működni fog, ha nincs akkor külföldön sem fog működni.
2016. márc. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!