Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki esetleg tudja, hogy...

Péterné Turányi Anna kérdése:

Valaki esetleg tudja, hogy létezik e és tényleges hitel kihelyezéssel foglalkozik e? vagy esetleg pilóta játék szerű a Hitel Mindenkinek cég?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerinted létezik pénzintézet ilyen névvel?

Te komolyan tudod venni?

Hitelközvetítéssel esetleg foglalkozhat, de komolyan fizetnél azért, hogy átirányítsanak egy bankhoz?

Vagy adj egy meghatalmazást, és eljárjanak helyetted jó pénzért?

Anno a lakáshitelem kiváltását terveztem, mikor KHR-es lettem. Rámentem egy ilyen hirdetésre, ami azt ígérte, hogy BAR-listásoknak is (már akkor sem BAR-nak hívták, de így él a köznyelvben), és ingatlanfedezet nélkül is!

Természetesen ahogy bekérte az adatokat, volt egy olyan kérdés, hogy milyen ingatlant tudok bevonni. Amíg ezt nem adtam meg, nem lehetett továbblépni. Szóval kamu az egész.

2016. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már volt ilyen kérdés, megkerestem Neked - talán előrébb leszel vele egy kicsit... :-)


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

2016. márc. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!