Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem létezik Magyarország...

Miért nem létezik Magyarországon semmilyen tényleges otthoni munkalehetőség?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Létezik, csak nagyon kevés. Nem bíznak még ennek a működésében a munkaadók. Ha nekem cégem lesz, én adok ki ilyen munkákat is, ugyanis fontosnak tartom, hogy ha a jó munkaerő nem tud valami okból másképp dolgozni, akkor a jó munkaerő nálam maradjon, és ne menjen máshova, ha máshol kap lehetőséget.

Egyébként nagyon sok az átverés, úgyhogy a munkavállalók se nagyon bíznak ebben. Én dolgoztam így nemrég, csak az nem volt arányban azzal, ahogy be voltam jelentve, de ez megint más tészta, én megpróbálom úgy csinálni majd, hogy a dolgozónak is jó legyen.

2008. nov. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan milyen otthoni munkalehetőségre gondolsz? én valójában a főállásom mellett, végzek otthoni munkát, de inkább úgy fogalmaznék, hogy van másodállásom amit otthon végezhetek, és plusz pénzre teszek szert a főállásom mellett. És egy magyar cégnek dolgozom, '96 -ban alakult, nekem és sok ezer embernek ad munkalehetőséget.
2008. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

naggyából bármilyenre amit egy sima gim. érettségi után megtanulható képzés után el tudnék végezni ,,


nálam csak az otthoni munka jöhet szóba,/magánügy mért/

2008. nov. 12. 13:47
 4/10 A kérdező kommentje:

hát ez fasza hogy szerintetek van ilyen de én úgy vagyok vele mint a jeti-vel hogy hallottam már róla hogy hallott róla valaki de bizonyítékot még nem láttam ,,


ami bizomnyíték felmerült az mind a gagyi jetivideós kateg. hülye aki egyáltalán röhögés nélkül végig fut rajta cuccok ,,


agitálnak mint a megveszekedettek de bármi értelmes dolog az el nem hangzik soha,,

2008. nov. 12. 13:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába mondja pl a kormányfő, vagy am unkaügyi min. hogy menj és dolgozz otthon. Ilyen munka ami valóságos lényegében olyan mint a mesében. NINCS és mégis van.

Míg az Unió egyes államaiban a részmunkaidő és az otthon végezhető munka aránya 40-50% körül mozog nálunk ez kb 3,2%. Szóval válogass belőle.


De pl ha könyvelést tanulsz és nyitsz egy könyvelő irodát az már otthoni munka, mert fogsz egy szobát a lakásodból kinevezed irodának és kész. Keress ilyen tanfolyamokat és akkor tudsz otthon dolgozni. Nem lesz könnyű de...

2008. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha te akarsz így dolgozni, és mindegy, hol van helyileg a főnök, akkor én tervezem egy saját vállalkozás beindítását, ahol lesznek olyan munkafeladatok, amiket (persze működés esetén) más végezne helyettem, de nem lenne "telephelyhez kötött", vagyis otthon is végezhető. Még meg kell tudnom mindent, számolok, hogyan jönnék ki, meg feltérképezem a terepet, de ha beindítom komolyabban, keresek ilyen embereket is, akik "bedolgoznának" otthonról. Olyan feladatok, amik számítógép mellett végezhetők, de semmiképpen nem ügynöki. Ha esetleg érdekel, én küldhetek bővebb infót, mire is gondoltam, csak ahhoz kell egy mail elérhetőség, amire tudnék írni.
2008. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

na küldöm én csak mondjad hova küldjem ,


nem tudom ezen az oldalon hogy lehet PÜ-t küldeni vagy ilyesmi, az egész világgal meg nem akarom megosztani mint a Pákó a Gjoni számát

2008. nov. 13. 15:33
 8/10 A kérdező kommentje:
a felljebbire : igen a politikának ebben is komoly sara van , nem csinálnak ezek semmit
2008. nov. 14. 00:42
 9/10 A kérdező kommentje:

na jó küldök egyet direkt a kedvedért nyitottam


Poplacsek Menyhért álnév alatt fut a dolog


praccs@freemail.hu

2008. nov. 14. 13:47
 10/10 A kérdező kommentje:
na ,jól gondoltam hogy nem lesz ebből se semmi
2008. nov. 19. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!