Hova törlesszek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 éve húzódik egy t-mobile tartozásom. Az akkori alap volt 150ezer ft körül, mostmár elérte az 500ezret. Eddig tanultam, párszor próbáltam egyezkedni a t-al hogy adjanak részletfizut, de mivel nemvolt munkahelyem, egyösszegben kérték, így sosem tudtam fizetni.

Most ott tartunk, hogy jelentkezett a behajtó, adott tanácsot, hogyan fizessek.

Viszont hallottam olyat, hogyha felkeresem a tm-t es kideritem mennyi az akkori tartozásom, nekik is utalhatok amig le nem jár, és nemkell foglalkozni az intrummal, akik ezen felül követelik az ügyvéd, kamat, kamat, további költségeket, amik miatt én is 500-nál tartok. Nemtudom, hogy ez mennyire lehetséges verzió.



2016. márc. 31. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha behajtònàl van, innentől nekik fizetsz. A T-Mobile-lal ikyenkor màr nem tudsz egyezkedni.
2016. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már behajtó cégnél van, akkor ezek a követelések mint költségek már felmerültek, tehát ki kell fizetned.

Hiába fizeted ki csak a tőkét, a járulékokra külön is indíthatnak ellened eljárást.

2016. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Félmilliós témobilos tartozás?

Nagy király vagy :D

Természetesen nem lehet egyezkedni. A 150 kilót akkor kellett volna kifizetni, amikor annyi volt a tartozásod.

És ha sokáig tökölsz, fel fog az menni egymillióra is.

Csak egy kérdés: megért ennyit a zsírkirályf.asza nyálfón?

2016. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha az Intrum megvásárolta a tartozást, akkor már nem tudsz egyezkedni a T-vel. Ha nem vették meg, csak kezelik (ki van szervezve hozzájuk), akkor lehet egyezkedni a T-vel is. Ennek utána kell járnod.
2016. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!