Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angol font! Nyar végére 5000...

Angol font! Nyar végére 5000 fonttal érkezem vissza Magyarországra, szerintetek várható erősödés?

Figyelt kérdés
tavaly nyaron 450 forintot ert egy font,es az esetemben nem mindegy,mikor váltom be
2016. márc. 31. 21:37
 1/3 anonim válasza:
Amikor 2011-ben hazaköltöztem akkor 280-körül volt. elhatároztam, ha a 320-at eléri, megyek váltani. szóval szerintem kétesélyes, mehet bármerre. A 450-et én személy szerint nem biztos, hogy kivárnám. ha stabilan 400 felett van beváltanám. De ez csak az én véleményem.
2016. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát remélem, nekem 1000 fontom ül egy paypal számlán várva, hogy bejöhessen, 420-nak már örülnék, ha elérné...
2016. ápr. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szavaznak az angolok az EU-kilépéssel kapcsolatosan. Elég komoly összegek vannak kötve a tőzsdén a font mélyrepülésére spekulálva. Ha kilép az EU-ból Anglia, akkor akár 280 is reális lehet a fontra...
2016. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!