Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Májustól kellene elkezdenem a...

Májustól kellene elkezdenem a diákhitel törlesztését. Ha viszont most nem fizetem be, csak a következő havival együtt, az járhat bármilyen pluszköltséggel?

Figyelt kérdés
Egyelőre nincs még állásom.
2016. ápr. 30. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kesedelminkamatot szamolnak fel. Nemtudom, hogy most mennyi ez a diakhitelnel, de a szerzodesedben benne van. Nekem anno kb 10 eve eleg sok volt a kesedelmi kamat, majdnem 1 havi torleszto ha jol emlekszem. Inkabb fizesd be idoben mert nem eri meg huzni a kamat miatt
2016. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha SEMMIKÉPPEN nem tudsz fizetni, akkor mindenképpen jelezd ezt a Diákhitel központban és próbálj meg egyezkedni velük - mindenképpen jobban veszi ki magát, mint ha rögtön az első részletet nem fizeted.

Azon meg csak úgy elgondolkodtam, hogy ha egyenlőre még nincs állásod, akkor jövő hónapban miből tudnál még többet, egyszerre 2 részletet fizetni? Hiszen ha MOST azonnal elkezdenél dolgozni -azaz lenne állásod már most- akkor is csak 1 hónap múlva kapnál fizetést...

2016. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!