Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miben érdemes kisebb összegeke...

Miben érdemes kisebb összegeket tárolni?

Figyelt kérdés
Ha havonta sikerül megtakarítani 50.000 forintnál kevesebb pénzt, és szeretném félretenni, melyik befektetési formát válasszam? Ha készpénzként felveszem és eldugom a padlásra, az nyilván nem jó megoldás, a sima bankszámla meg leszedi a számlavezetési költségeket. Tudom, hogy ennyivel nem érdemes komolyabb üzletekbe belevágni, de szeretném, ha mondjuk 10 év múlva is legalább megőrizné az értékét a megtakarításom. Milyen stabil megoldást javasoltok?
2016. jún. 6. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pl lakástakarék kasszába tökéletes. Ott még komoly állami támogatást is kapsz hozzá. Persze a hátulütője, hogy ugye lakásvásárlásra kell majd fordítani.
2016. jún. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Államkincstárnál ingyenes a számlavezetés, én ott gyűjtöm a pénzt, állampapírba van "befektetve". Tudom, nem hoz sokat, de lusta is vagyok egész nap a tőzsdét nézni, meg már buktam is vele, úgyhogy csak a biztosra megyek.
2016. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!