Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eladjam a fesztivál jegyet a...

Eladjam a fesztivál jegyet a nem sürgős adósságrendezés céljából?

Figyelt kérdés

714 000Ft van még a bank felé.. ha eladom a Balaton Bérletet és jegyet mind a 2 vip 80 000+ 35000=115 000Ft bevétel meg egyszer hozzá teszek 117 000Ft-ot meg kb 170 000Ft-ot.. ez 402 000Ft bevételt jelentene és már csak 312 000Ft maradna.


Mivel ""igazán nincs útban"" a hitel (csak nincs szükség már erre) talán nem minden áron akarok most ennyit kiadni.. ha a Balaton soundra nem megyek,akkor kb idén sehol nem voltam,ami igaz is.. fosszam meg magam ettől a kis élménytől is? Vagy fektessem be egy egzotikus nyaralásra.. de az is 345 000 Ft és a hitel még mindig ott van.


2016. jún. 16. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Előbb a hiteledet kéne kifizetni, aztán szórakozni. Vagy például az eszed használni. Nem egy hét Soundra mész, csak pl 1-2 napra. Pláne nyáron annyi ingyenes programlehetőség van, mint a szemét, nem kell adni a mártírt, hogy megfosztod magad az élménytől.
2016. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem te tetted fel ezt a kérdést pár hete?


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Azóta is azon gondolkodsz, eladd-e a bérleteket? Ha továbbra is így szórod a pénzt, miközben adósságaid vannak, hidd el, nagyon rossz vége lesz.

Lehet, hogy most éppen "igazán nincs útban" a hitel, de jöhetnek nem várt életesemények, kiadások, amik felboríthatják a kártyavárat. Szerintem add el azokat a bérleteket és ha nem is fizeted be hiteltörlesztésre, akkor is inkább tedd félre a pénzt rosszabb időkre.

2016. jún. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helyedben lennék ,inkább kibírnám ezt a nyarat sound nélkül így szerintem sokkal kifizetődőbb!


Lehet én vagyok a hülye ,de nem az lenne a cél ,hogy minél hamarabb letudd a hitelt ,hogy aztán ne függj a banktól!?

2016. jún. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!