Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van ilyen tipusú kölcsön?

K.patrik96 kérdése:

Van ilyen tipusú kölcsön?

Figyelt kérdés

Üdv.

Egyik barátomnak szeretnék segíteni, egy viszonylag drága dolgot akar megvenni részletre amiben a Cofidis partner, és ugye a legtöbb esetben is ott van feltételnek hogy 3 hónapos munkaviszony !! Na neki mindene megvan, nemrég váltott munkahelyet keres annyit hogy tudja fizetni havonta. De most lessz az új munkahelyén 1 hónapja hogy dolgozik. Mi a teendő ?! :\ Elvagyunk akadva itt.



2016. aug. 10. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Várni kell még 2 hónapot.
2016. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg az jarna a fejedben, hogy te veszed fel neki a hitelt, akkor surgosen felejtsd el. Akkor is ha a sajat anyad lenne. Egyszer es mindenkorra tanuld meg, hogy masnak soha, semmilyen hitelt nem veszunk fel, pont. Pontosan nulla lehetoseged lenne rajta behajtani, ha esetleg meggondolna magat es nem fizetne.
2016. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké világos. Én nem is akartam volna !
2016. aug. 11. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Hacsak nem életbevágó az a drága dolog (gyanítom nem), akkor egy igazi barát sosem kérne olyat, hogy helyette vegyél fel hitelt vagy adj kölcsön. Ha mégis, tudod, hogy mire számíthatsz a visszafizetést illetően. Barátnak, családtagnak is csak a legvégső esetben, megfelelő biztosítékkal szabad kölcsönadni, VAGY csak olyan pénzt, aminek az esetleges elvesztése nem fáj.
2016. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem engem kért meg...én nem is vennék fel ilyet semmikor.
2016. aug. 19. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!