Milyen banki hitelt kell igényelnem ahhoz, hogy egy hitelből több ingatlant tudjak venni?

Figyelt kérdés
Felvennék 25 millió ft hitelt de a pénzből nem egy, hanem több ingatlant szeretnék vásárolni. Hogyan lehetséges ez? M ilyen hitelt kell ehhez igényelnem?

2016. aug. 14. 15:31
1 2
 11/14 anonim válasza:

Csak az érdekesség kedvéért...

Egy napon, kb 1 óra eltéréssel feltett hercegnő98 egy kérdést és én is. Ugyanabba a kategóriába,kb. ugyanabba a témába. A különbség csak annyi, hogy én egy konkrét, megvalósítható,reális dolog részleteire kérdeztem rá. Hercegnő98 pedig összeveszett a szüleivel és most hírtelen felindulásból a zsebpénzéből vesz 2 lakást. Egy megy magának,egy másik lakás pedig a csillámpóniának.Vagy ki tudja még hány ingatlant vesz a 25 millióbol. Elsősorban nem hercecgnőt és a naívságát akarom kiemelni, hanem hogy jól minősíti a válaszadókat is, hogy erre a szivárványködös kérdésre adtatok 10 választ,míg az én kérdésemre összesen egy jött.

2016. aug. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Linkeld be a kérdésed.

Ha tudok, segítek, ha nem tudok, akkor azt is megmondom, mi az oka.

Lehet olyan bonyolult módon tetted fel a kérdést, hogy nem is értik.

A másik, hogy nem mindegy, mikor írjuk ki, és ha olyankor, amikor nem túl aktív az oldal, akkor elvész. Mert nem fog mindenki minden kérdést visszaolvasni.

Bár ha kb. egy időben írtátok ki, akkor itt más gond lesz.

2016. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
2016. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kös.

Tulajdonképpen ilyesmire számítottam. Már nem a konkrét ügyre, hanem hogy egy olyan speciális témába kérdezel bele, amiben nem sok embernek van tapasztalata.

Szerintem ne hasonlítsd össze ezt a két kérdést.

Itt egy nagyon álatalános hitelfelvételről volt szó, hitele meg mondjuk az emberek 60-70%-ának van.

Sokaknak van lakáshitelük is, de már lényegesen kevesebb embernek van köze a Fundamentához.

Nekem soha nem volt ilyen lakástakarék-féleségem, azt sem tudom, mi az az áthidaló kölcsön.

Ahol meg már a kérdésben is ezek a szavak szerepelnek, arra nem tudok válaszolni. De ahol csak annyit kérdeznek, hogy kell hitelt felvenni, abban tudok segíteni.

Sok mindenhez hozzá tudok szólni pénzügy témában, lakáshitelek, személyi hitelek, bankszámlák, végrehajtás, stb., de a takarék nincs köztük.

2016. aug. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!