Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A font meddig akar még esni?...

A font meddig akar még esni? Elérte már mélypontját?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban 375 Ft-ért vettem, most meg 360 sincs :S Azt hittem az alá már nem kerülhet s mégis... Most fontolóra veszem, hogy vegyek-e, de már ez a mélyrepülés fájdalmas.

2016. aug. 15. 17:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Gondolom, ez a kérdés csak költői és nem vársz rá választ... mivel ember nincs a talpán, aki pontosan meg tudja mondani, mikor éri el a mélypontját. Jósolni meg bárki tud - max nem jön be...

Csak hogy értsd, miről beszélek:

Egyszer egy ismerősöm, aki hosszú évek óta tőzsdézik, azt mondta az Mtelekom részvényre: "800 mindig lesz!" (értette ezalatt, hogy annál lejjebb nem fog menni)

nézd meg a grafikont, amit belinkelek és hogy most mennyi az Mtelekom:


[link]

2016. aug. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hopsz, úgy látom, hiába állítottam át a teljes időszakra, az 1 hónaposat adja be. A grafikon jobb felső sarkában a teljes időszakra kattintva meglátod az árfolyamot - 2.500-ról száguldott lefele, jelenleg 440 ft környékén jár.
2016. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Semmi gond ☺ Nem néztem meg, értettem a lényeget. Valóban nem jós senki sem, de ez még a briteknek is nagy érvágás. :S
2016. aug. 15. 18:58
 4/20 A kérdező kommentje:
Mégiscsak megnyitottam. Besz@rás 😖
2016. aug. 15. 19:00
 5/20 A kérdező kommentje:
Most már megvan, valszeg tegnapelőtt: 256 Ft-os átlaggal volt a negatív csúcs. Tegnap gyorsan vettem. :P
2016. aug. 18. 21:54
 6/20 A kérdező kommentje:
356, sorry , 256 talán akkor sem lesz, ha c.gánygyerekeket exportálnak a britek.
2016. aug. 18. 21:56
 7/20 anonim ***** válasza:

Hát, én még ebben sem vagyok biztos - láttam én már sok "csodát"... (én linkeltem a grafikont)

Gondolta volna valaki, amikor az OTP részvény 11 ezer ft volt, hogy egyszer 1.000 ft alá fog esni?

Azért egy kicsit meglepődtem, hogy ilyen gyorsan 256 lett :D - de szerencsére nem :-)

2016. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hú, tőzsdében nem vagyok otthon s nem is merem bevállalni, "a venni olcsón jó'-t, mert a határidős ügylet tutira nem akkor jár, amikor nekem jó, opcióra esetleg bevállalnám. (ezek iskolapéldák, fogalmam sincs, hogy a valóságban hogyan zajlanak az ügyletek :D) Viszont Te nem MTelekomról beszéltél? Az Otp nem szär, neked is valszeg "nyelvbotlás" volt.
2016. aug. 19. 17:42
 9/20 A kérdező kommentje:
Bocs, Te írtad jól, az Otp is hatalmas kilengéseket mutat az elmúlt évekre visszamenőleg.
2016. aug. 19. 17:47
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem nyelvbotlás volt, az OTP-ről beszéltem: az életben történnek előre nem látható események (pl. japán atomreaktor robbanás, New yorki ikertorony elleni merénylet, Brexit) amik megrengetik a piacot. De elég egy politikus "elszólása" és máris ellenkező irányba száguldhat el egy valuta is...
2016. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!