Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A font meddig akar még esni?...

A font meddig akar még esni? Elérte már mélypontját?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban 375 Ft-ért vettem, most meg 360 sincs :S Azt hittem az alá már nem kerülhet s mégis... Most fontolóra veszem, hogy vegyek-e, de már ez a mélyrepülés fájdalmas.

2016. aug. 15. 17:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi, utána ránéztem s valóban neked volt igazad; de én restellem, hogy nem követtem a részvény-árfolyamokat, pedig legalább a tanulmányok miatt illett volna. ;)
2016. aug. 19. 17:59
 12/20 anonim válasza:
Valahol olvastam egy cikkben, hogy Gyuri bácsi a jelenlegi euró szintre jósolja az alját ha kilépnek. Remélem nem így lesz. A márciusi brexit tuti odaver neki, ha nem vétózzák meg. Már a népszavazáskor is mindenki azt hitte, hogy tuti bent maradásra szavaznak. Még sztem az is aki elindította. Sajnos én is.
2017. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem véletlen a kiemelésem, szomorú vagyok, még mindig jobban járok, ha tartalékolok. Az az egy szerencse, hogy nem vásároltam többet.... :(
2017. aug. 23. 17:37
 14/20 anonim ***** válasza:
Shortoljad mint a Shortos Gyuri... :P
2017. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
12 voltam. A Happy finish most kezdődik sztem karácsonyig. Sztem most erdemes visszavaltani ha akarod karacsony elott..ig. Kicsit beporog a gazdasag az unnep miatt. Aztan a jovo ev mar a kilepes eve. Utana gyanitom eveket kell majd varni.De ez is csak tipp nem vagyok elemző. 2 ev mulva megmondom igazam lett e xD.
2017. nov. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#12,15


Nem tudom, miért mondod ezt - lehet, nem olvastad el a kérdést teljesen? - ugyanis a kérdező 375 ft-ért vette - most meg 354 a font, szóval azért igencsak vesztene rajta.

A kilépési tárgyalások se nagyon tartanak még sehol...


Itt pl. 2019 nyarát írják a kilépés lehetséges dátumának.

[link]

2017. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ezt már több, mint egy éve bebuktam. 😂 10 év múlva talán visszaemelkedik. 😁 De akkor meg az infláció kavar be...
2017. nov. 1. 18:33
 18/20 anonim ***** válasza:
Még megvan a fontod? Végül vettél még rá? (előző vagyok)
2017. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Megvan még, azóta sem mertem eladni, de természetesen nem vásároltam hozzá. ☺
2017. nov. 1. 19:19
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor jó... - még szerencse :-)
2017. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!