Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha karóra fémszíjából akarok...

Ha karóra fémszíjából akarok kiszedetni néhány darabot, azt ingyen csinálják? Ékszerüzletben csinálják?

Figyelt kérdés
Ezüst órából szeretnék négy darab szemet kiszedetni, mert túl bő. Azt szeretném megtudni, hogy mindez ingyen történik-e, és ha nem, akkor kb. mekkora árra számítsak.

2014. dec. 26. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Természetesen mindenki imád ingyen dolgozni, de az órások főleg.
2014. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Pár száz forint, olyan 300-400 körül.
2014. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
nekem ingyen kiszedték ott, ahol vettem.
2014. dec. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, hogyha oda viszed, ahol vetted, vagy akár vásárláskor azonnal szedetsz szemet, akkor ingyenes, de ha csak úgy bemész egy ékszerészhez/óráshoz egy órával, hogy szedjen szemet, akkor pár száz forintit kér érte.
2014. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezüstből van a szíja? Az igen! Milyen óra ez? Mert még a legtöbb svájci óramanufaktúra is megelégszik a rozsdamentes acél szíjjal, kíváncsi vagyok, melyik gyártó készít ezüstből szíjat az óráihoz!
2015. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de szerettek okoskodni ti primitív buta magyarok...

ezt rád értettem, utolsó

2015. jan. 24. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Primitív buta magyaroktól miért kértél tanácsot?
2015. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én kiszedtem magamnak, elviszem egy közeli óraboltba ami útbaesik lehet szétbarmolják, van ahhol 1 ellemcserét képtelenek megcsinálni, szóval akkor keress rendes órást.
2020. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!