Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nektek mennyi ideig tartott a...

Nektek mennyi ideig tartott a lakáshitel igénylése az Erste banknál?

Figyelt kérdés
Már vagy jó 5 hete bent van a kérelem, 2 hete az utolsó papírig mindent hiánypótoltam, mégsem született még döntés.. Normális ez?

2016. aug. 25. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Másfél hónapig tartott. Kabaré... Ügyintéző szerint még jól is jártam, mert az átlag 3 hónap.
2016. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hiánypótlások is voltak, akkor hosszú, mert csak onnantól számold az időt, amikortól összeállt a hiánytalan hitelkérelmi csomag.
2016. aug. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csak minimális hiánypótlás kellett (h nem vok házas, és szignózni kellett egy doksin pár apró elírást)..


elvileg már volt hitelbírálónál, de ez akkor is baromi frusztráló, hogy 3 hónap van a lakás teljes kifizetésére és egy bank hitelbírálati ideje is 3 hónap, ráadásul nem lehet egyszerre több bankhoz beadni!!!

2016. aug. 26. 06:28
 4/5 Jubilee válasza:
Július 1-jén adtuk be a kérelmet, a mai napig nem született döntés. :(
2016. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

augusztus 30-an irtam ala az adasvetelit, szeptember 1-jen lett benyujtva a bankhoz.

Oktober elejen kozoltek, hogy OFFI hiteles forditast kernek a kulfoldi szamlakivonatrol. Egy het mire megkaptam a banktol a lepecsetelt szamlakivonatot, majd ket het mire leforditotta az OFFI (mivel vagy 20 oldal volt a ket szamlakivonat meg a hiteligazolas ennel gyorsabban nem tudtak vallalni), egy valag penz, raadasul tiszta hulyeseg, mert mit kell forditani szamokon?!

Ez meglett oktober 24-re, azota meg mindig varok, az adasveteliben a hatarido november 30 :'(

Allitolag a biralon mar tuljutott, most mar a donteshozonal van a dosszie vagy egy hete lassan.

2017. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!