Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elírták a nevem a bankkártyámo...

Elírták a nevem a bankkártyámon, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Csináltattam otp junioros kártyát, ma jött meg, viszont egy betű nem jó a keresztnevemben (b helyett r van).
2016. aug. 26. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza, es nezesd meg veluk a nyomtatvanyt, amit kitoltottel az igenyleskor. Aztan lehet szepen ujracsinalni, sajat koltsegukon.
2016. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Átnéztem, és egy papíron tényleg elírták a nevem. Most akkor megint igényelhetek újra számlát? Sajnos jövőhéttől elköltözök, mást nem intézheti ezt a nevemben?
2016. aug. 26. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

"Átnéztem, és egy papíron tényleg elírták a nevem. Most akkor megint igényelhetek újra számlát? Sajnos jövőhéttől elköltözök, mást nem intézheti ezt a nevemben?"


1. - amikor aláírtad a szerződést, azért nem ártott volna megnézni

2.- nem kell újra számlát igényelned, csak a szerződést kell újra megkötni

3.- attól, hogy elköltözöl, még már OTP bankfiókban is tudod ezt intézni

4.- nem, más nem intézheti ezt helyetted.

2016. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Már csak azért sem intézheti más helyetted, mert a TE személyiddel kell bemenni, hiszen a TE nevedet írták el. (3-as vagyok)
2016. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy más OTP-ben is el lehet intézni, de ha nincs OTP a közelemben, úgy nehéz. Leszkennelték az irataimat, ezért miért kellene újra bevinnem? Szimplán átírnak egy betűt, ezt nem lehet könnyebben megoldani? Ráadásul az aláírásom is ott van, mind a 200 papíron..
2016. aug. 26. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

"Ráadásul az aláírásom is ott van, mind a 200 papíron"


Igen, és a hibáson is.

Amúgy meg velem hiába vitatkozol itt, én csak próbáltam segíteni Neked, válaszolni a kérdésedre - az, hogy ez számodra nem megfelelő, arról nem tehetek... Ha nem vagy elégedett a válaszommal, akkor meg hívd fel az OTP-t és beszélj velük, mondd el a NEKIK problémádat és ne itt a gyakorin pattogj. (bocs, de úgy érzem, én normálisan írtam, pontokba szedve, te viszont elég flegmán válaszoltál)

2016. aug. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Általában a bankokkal kapcsolatod itteni kérdésekre 95%-ban az a legjobb válasz, hogy hívd fel az ügyfélszolgálatot, mert ott jobb és pontosabb választ fogsz kapni, mint itt.
2016. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!