Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy A hitelem! Nos mivel...

Van egy A hitelem! Nos mivel kijártam a sulit ezért már nem ment több ösztöndíj a számlára, és felbontották a szerződés! A tartozásom 38. 000Ft! A kérdésem az hogy 38ezer forint miatt felkerülhetek BAR listára? (Ez az egyetlen hitelem van)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom BAR listára akkor kerülsz, ha 3 hónapon túl a minimálbért meghaladja a tartozásod.

A 38000 miatt nem fogsz, de ha nem fizeted, akkor rakódik rá szépen a késedelmi kamat és elérheted azt a határt, hogy felkerülj. Menj be a bankba és beszéld meg velük, hogy milyen lehetőségek vannak.

2010. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szerződést felbontották már egy hónapja, azt mondták hogy egy behajtó céghez kerül az ügy (valami factoring), de hát azóta nem kerestek! Így is megy rá kamat?
2010. ápr. 21. 09:39
 3/4 anonim válasza:

Most még biztos, hogy nem leszel Bar listás.

A bankod átadta annak a bizonyos factoringnak az

ügyed, de kamatot a bank már nem tesz rá.

Viszont a factoring fog rá tenni "x" költséget,

úgyhogy javaslom, ha tudod, fizesd ki minél hamarabb.

Egyébként tapasztalatból mondom, ha tartod velük a

kapcsolatot, és ezt ők látják jobban jársz.

Nem b@szogatnak annyit, stb...

Ezzel foglalkoztam egy darabig, sőt ezt is tanultam,

ez egy akkora összeg, hogy semmi bajod nem lesz belőle,

ha nem felejted el kifizetni!(részletbe is lehet, ha nincs egybe annyi)De ,ha elfelejtenéd akkor 1 év múlva nagyon meg fogsz lepődni. Ma már nem divat a behajtás,

kimennek, köszönnek, aztán elmennek!!! Majd jön a bíróság,

és onnantól nyúlkálhatsz mélyen a zsebedbe!

Pl:3 500,- + 1év + per költs. + késedelmi kamat =150 000,-

ez így nem pontos csak kb. ,amúgy te ettől k...va messze vagy még. Csak tudd mi lesz, ha felejtesz! :)

2010. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor mostantól zaklatom őket!

És megpróbálom részletben kérni!

2010. ápr. 21. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!