Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otthoni banki szolgáltatással...

Margit8 kérdése:

Otthoni banki szolgáltatással kapcsolatban kérdeznék. Ha már van egy hitel amihez természetesen fizetem az otthoni szolgáltatás plussz költségét de 2-3 párhuzamos hitelnél jogos mindeggyikhez követelniük?

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden hitel egyedi. Az otthoni szolgáltatás kamatával adják. Ez van. Ha nem tetszik, nem kell felvenni tőlük.
2016. aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező otthoni szolgáltatással kérni: hitelfelvételkor kiválaszthatod, hogy otthonival vagy átutalással szeretnél fizetni?
2016. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs nem is azzal van a gond,hogy ha ilyen hitelt veszek fel ez hozzátartozik. Az utalásos dolog vidéken olyan,hogy közvetítő közli "úgy nem kapná meg". Nos a kérdés lényege az lenne ha párhuzamosan van 2-3hitel ugyanitt ugyanígy egy néven címen jogos e mindháromhoz felszámolni az otthoni szolgáltatást miközben egyszerre fizetik a 2-3hitelt nem külön külön.
2016. aug. 31. 08:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden hitelnél bele van kalkulálva az otthoni szolgáltatás. Független attól, hányat vettél fel egy névre, címre.Külön kezelik mindegyiket.
2016. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak szerintem ez etikátlan hisz hetente vagy ami nálam jellemző volt havonta egyszer jöttek és eggyösszegben fizettem egyszerre mindeggyik hitelbe.
2016. szept. 1. 07:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, jogos.
2016. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!