Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ebayen vásároltam, de többet...

Ebayen vásároltam, de többet vontak, miért?

Figyelt kérdés

Többször vásároltam már ebayről, persze mindig vontak egy kis tranzakciós díjat, de most pofátlanul több jött le.. Jó oké, a 200Ft-tól nem fogok megszakadni, de jogtalanul akkor se vonják le!

539 Ft volt a kártyámon, na mondom akkor rendelek egy kis apróságot egy ismerős közelgő szülinapjára. 268 Ftba került a cucc (ebben már a tranzakciós díj is benne van), jön az sms, marad rajta +39 Ft. Hova a fenébe veszett el 200 Ft? Valakinek valami ötlete? Mert biztos nem esett ki a pénztárcámból, se az ablakon nem dobtam ki...



2016. szept. 19. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ötletem van, de mivel nem látjuk az aukciót, ezért nem biztos, hogy jó a tippem: pl. eddig ingyenes postázással rendeltél - ennek meg van szállítási költsége, csak esetleg nem vetted észre.
2016. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ingyenes szállítást írt, aztán ha mégsem az, akkor megtévesztett! Mert az sms-ben csak azt a 268 Ft-ot írta, semmi mást...
2016. szept. 19. 09:43
 3/5 A kérdező kommentje:

Itt a vásárlás:

[link]

2016. szept. 19. 09:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A szamlakivonatodban milyen tetelek szerepelnek?
2016. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, megvan a bökkenő. Igényeltem új kártyát, mert ami van annak szar a chipje, viszont az igénylés díjáról nem kaptam sms-t, hogy azt levonták volna.. és úgy bejött még a képbe -214 Ft. Minden megvan, kijött a +39 Ft.
2016. szept. 19. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!