Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Belemenjek ebbe az ajánlatba?

Belemenjek ebbe az ajánlatba?

Figyelt kérdés

Még tavaly nyáron vettem fel személyi kölcsönt, jelenleg még van 624 000Ft

Ma a bank felhívott,hogy kiválthatom ezt.. 750 000Ft-ot felveszek ebből kifizetik a maradékot a 624-et és ami marad az az én pénzem 126 000 Ft vagy mennyi. Ez így jól hangzik ..meg 4000Ft-al kevesebb lenne ugyan úgy fix a törlesztő.. nem nagy különbség de ez van ..


Számolgattuk, hogy hogy lenne jó,de valami közel 870 000Ft-ot kéne utána vissza fizetni így ez megint egy 100 000Ft-os bukás. Nem tudom már 2 év futam időt emlegetett vagy 30 hónapot.. 30 hónap esetén pénz bukás,de arra gondoltam,hogy előtörlesztek a 126 000Ft-al és így nem lesz 30 hónap .. a 24 hónapba meg nem jön ki a 750 000Ft csak 696 000Ft.. biztos,hogy a 750-re jön kamat. Így jött ki a 870 000-es vissza térités


Fizessem ki a 624 000-et ezt meg felejtem el? Jó lenne letudni a 624-et de előtörleszteni nem tudok,mert mindig van valami, 2 esküvő ezúttal, az is 200 000-be kerül azt csak vendég vagyok.. ha idén nem akkor majd jövőre megszabadulok ettől a pénztől.


2016. szept. 22. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha előtörleszted a 126-ot, abban mi lenne az üzlet számodra?

Egy zsír új hiteled lenne.

Semmivel sem lennél előrébb.

Csakis akkor mennék bele, ha az a 126 ezer most kéne valamire, mert mondjuk elromlott a mosógép, vagy ilyesmi.

Egyéb esetben teljesen felesleges.

Most mennyi a törlesztőd?

Az új hitelé 30 vagy 36 ezer lenne.

2016. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég kesze kuszán írtad le. Kb semmit sem értek. Ötletek:

1.A refinanszírozó bankban (aki az új hitelt adná) kérj ilyan konstrukciót aminek a futamideje megegyezik az előző hiteled futamidejével.

2.Nézd meg a THM mutatót, ha lényegesen alacsonyabb és ingyenesen tudsz előtörleszteni (mármint csak arra 626ra kérsz hitelt) akkor válthatsz.

3.a torlesztonel ne felejtsd el hogy nem mindegy hogy 12 vagy 15 honapig fizeted, igy hiaba effektive kisebb ha tovabb kell fizetni

2016. szept. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Maradjon ami idáig volt.

Ennek a kölcsönnek a lezárása + új költségei +

új lezárása, stb.... millió rejtett költség,

vagyis nem rejtett, csak kevesen olvassák át a

30 oldalas ügyféltájékoztatót.


A bankoknak kell az új ügyfél. Engem is felhívtak,

hogy kedvező kamattal adnának mindenféle hitelbí-

rálat nélkül 1,2 millát. Személyi kölcsön formájá-

ban, ingatlanfedezet nélkül. Mondtam felejtsenek

el :)

2016. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!