Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 160e nettó cafeteriástul...

Havi 160e nettó cafeteriástul teljes munkaidőben, szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
Kicsit keveslem, mert amúgy csak 125, a cafetériával jön ki 160ra. Nem tudom elfogadjam-e az állást, elvileg felvettek. diplomám nincs, csak olasz és német nyelvtudásom amiből utóbbi kellett csak ehez a munkához (irodai).

2014. júl. 2. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Végzettség nélküli irodai munkához ez egyáltalán nem rossz fizetés.
2014. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt kell megkérdezned, akkor hagyd inkább.
2014. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy milyen egyéb lehetőségeid vannak, a végzettségedhez képest nem rossz.
2014. júl. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj bele, kiveve ha mashol ketszer ennyit igertek ugy, hogy meg szolgalati kocsit, telefont es laptopot is adnanak.
2014. júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs diplomád, csak nyelv, ráadásul ide pont a német kell, ami rém gyakori, akkor reális fizetés.
2014. júl. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem hagyd, nem érdemelsz te meg ennyi fizetést.
2014. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kösz az értelmes válaszolóknak végülis elfogadtam.


az utolsónak meg üzenem hogy egy utolsó rosszindulatú gyökér vagy, mit tudsz te hogy így kijelentsd valakiről hogy nem érdemli meg?

Mo-n nem túl sokan beszélnek 3+ nyelven, én most tanulom a negyediket, és egyetemre is mentem volna ha lett volna lehetőségem, de képzeld nem mindenki van olyan jó helyzetben. dolgoztam eddig is mint a güzü. talán épp Te vagy az aki nem érdemel meg semmit, a válaszod alapján legalábbis.

2014. júl. 5. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Jól van #7eske, most aztán jól megaszontad, büszke lehetsz magadra, talán adjak egy puszit a pocidra?


Neked valami bruttó 101500Ft os állás kellene, ahol kihajtják a beledet is, utána egyből nem lesz kérdés, hogy 160e-es bruttóra igent mondj e.


Nyelvtudást meg magasról lesz@rom, mivel van rajtad kívül 135000 ember Mo.-on aki ugyan ezt tudja.

2014. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!