Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Németországban meik banknál...

Németországban meik banknál érdemes hitelt felvenni? És milyen iratok kellenek a hitelhez?

Figyelt kérdés
2016. okt. 5. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Német állampolgárság nélkül nagyon nehéz

németországi ingatlanfedezet nélkül.


Még így is érdekel?

2016. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kint melozok németországban van kereseti igazolásom tehát hitelképes vagyok !
2016. okt. 6. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elso akkora hulyeseget ir, hogy ne hallgass ra. Nekem is van hitelem, megse vagyok se nemet, en nincs sajat lakasom se. Nekem a Sparkassenal van hitelem, de szerintem a tobbi banknal is kb ugyanezek kellenek:


- bejelentett nemet lakcim (nem art azert, ha nem 1-2 hetes)


- hatorozatlan ideju munkaszerzodes (lehet, hogy valahol adnak hatorozottra is, ezt nem tudom, nekem arra a sparkassenal nem adtak)


- ervenyes szemelyi azonosito okmany


- ervenyes nemet szamlaszam


Megfogjak kerdezni mire kell, es felfognak ajanlani melle mindenfele biztositast, mert ok szeretik bebiztositani a penzuket. Ezekre nyugodtan mondhatsz nemet, bar akkor lehet nem kapod meg annyira konnyen, ez fugg attol mennyire vagy szimpi az ugyintezonek. En spec privat fellelosseg biztositast kotottem melle csaladi csomagban, mert azt jonak tartottam.

2016. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja megegy:


nem tudom mekkora osszeget szeretnel, de viszonylag rugalmasan, konnyebben megadjak, mint otthon. En megkerdeztem, mi tortenik, ha esetleg nem fizetem. Azt mondta az ugyintezo, 1 havi reszelet nem gond, levonjak a kovetkezovel egyutt. Ha az se megy, kuldenek felszolitast. Ha 3-4 havit nem tudnak levonni, feljelentenek a rendorsegen, es kotelezhetnek arra, hogy visszafizesd az egeszet es megszuntetik a hitelszerzodest. Tehat komolyan kell venni, mert amilyen konnyen megadjak, olyan konnyen be is hajtjak.

2016. okt. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!