Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot preferáljátok:...

Melyik bankot preferáljátok: CIB vagy K&H (vállalkozói számla és lakáshitel szempontjából)?

Figyelt kérdés
KATA-s egyéni vállalkozóként fogok számlát nyitni valamelyik banknál és erre a kettőre szűkült a kör. A tényszerű adatokat ismerem, inkább a személyes tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Illetve hosszútávon szeretnénk lakáshitelt is felvenni majd ugyanannál a banknál (szintén hasonló kondíciókat kínálnak). Ezzel kapcsolatban is örömmel fogadnék minden infót. Köszönöm!

2016. okt. 13. 17:17
 1/3 xswerdy ***** válasza:
KATA-s egyéni vállalkozóként nem kell vállalkozói számlát nyitnod (illetve akkor nem kell, ha alanyi ÁFA mentes vagy, de ez együtt szokott járni). Jobban jársz, ha a magán számládon keresztül intézed a vállalkozói ügyeidet is, az sokkal olcsóbb minden banknál.
2016. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Export tevékenységet is fogok végezni, legalábbis az oroszországi ügyfelek annak minősülnek a könyvelőm szerint és ez esetben szükséges.
2016. okt. 16. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Oroszországba irányuló export tevékenység esetén én mindenképpen javasolnám a Sberbankot.

Az hogy orosz a tulajdonos egy dolog, a fontosabb az, hogy van programja magyar kkv cégek orosz piacra segítésében. Nem jótékonyságból persze, hanem piaci potenciált látnak benne.


Szakmai tanácsadást is nyújtanak. Ebben ugyan nem vagyok érintett, de elég sok szakmai anyagban olvastam.


Adott esetben pedig rubelben is nyújtanak számlavezetést.

2018. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!