Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP direkt rossz összeget ír?

OTP direkt rossz összeget ír?

Figyelt kérdés
Szisztok, találkozott már valaki olyannal, hogy az OTP Direkt teljesen más összeget írt mint ami valójában rajta van a számlán? Nekem már nem először fordul elő.. Konkrétan legutóbb 100.000 FT-tal kevesebbet írt mint amennyi valójában rajta volt. (Automatából lekérdezve jó összeget írt) Kb 3 napig, tranzakció nem törént,3 nap múlva ismét jó összeget írt. Most ismét ugyanez a helyzet, csak most meg olyan mintha az automata írt volna rossz összeget.. Lekérdeztem és szerintem többet írt mint amennyi valójában rajta van. (Most az OTP direkt írja jól szerintem). De ismét leírom, ez már nem először fordul elő. Mit lehet ezzel csinálni?!

2016. okt. 21. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Én olyannal találkoztam, hogy azt mondta x szolgáltatás 1000 forint és 20 000-et vont le.
2016. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" találkozott már valaki olyannal, hogy az OTP Direkt teljesen más összeget írt mint ami valójában rajta van a számlán? "


Az OTP Direkt úgy működik, hogy a kártyás vásárlásokat, stb nem rögtön könyveli le, de a felhasználható egyenleg MINDIG pontos, aktuális számot mutat.

Példa: van 100 ezer ft a számlán, elmész ma, péntek délután vásárolni és elvásárolsz 20 ezer ft-ot. Ekkor, egészen hétfő - keddig ez a kártyás vásárlás nem lesz lekönyvelve, csak ezután jelenik meg, de egész hétvégén a felhasználható egyenleg csak 80 ezer ft lesz a számládon - mert az mindig a PONTOS, felhasználható összeget mutatja.

2016. okt. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Tisztában vagyok vele, hogy így működik. Tranzakció nem történt akkor, mégis rossz összeget írt.
2016. okt. 21. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig pontos volt.
2016. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, kb 8 éve van netbankom, internetes eladások miatt napi szinten nézem a számlámat SOHA nem volt pontatlan. Nem mindig tetszett, amit mutatott (túl kevés) :D - de pontatlan nem volt.
2016. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!