Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Költenétek el az örökségetekbő...

Költenétek el az örökségetekből egy jelentősebb összeget a rossz egészségi állapototok miatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Államilag nem finanszírozzák a vizsgálatot nekem,az orvosok leszarnak a korom miatt,meg amúgy is.Közben pedig beteg vagyok,1 hónapja nagyon rosszul vagyok,nem tudok se iskolába járni,se dolgozni.Ti mit tennétek ebben a helyzetben?
2014. okt. 13. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egészség nélkül mit ér a pénz?
2014. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Amúgy pont ez az,hogy nincs sok pénz,ezért is sajnálom ilyenre költeni.

2014. okt. 13. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vizsgalat az, amit nem finanszíroz az allam es ugyan hany eves vagy?
2014. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mégis milyen vizsgálat? Egyébként ha kell, akkor nyilván, akár az egészet is.
2014. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Különböző képalkotó vizsgáltok.Valakinek finanszírozza,nekem nem,mert csak korlátozott számban adhatnak beutalót az orvosok,így valaki meg van fosztva az alapos kivizsgálás lehetőségétől.19 éves vagyok,de nem véletlen,hogy ennyi idősen van örökségem (sajnos),ezt mégsem veszik figyelembe az orvosok...
2014. okt. 13. 11:02
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Haj, feleslegesen ne fognak sem MRI-t, se CT-t, se mammografiat csinalni, akkor sem, ha fizetnek érte. Mi a problema, amire gondolsz?
2014. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez esetben nem is kérdés, menj el és magánban csináltasd meg. Igazából ez a legokosabb, amire költheted a pénzt.
2014. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Egy hónapja nem tudsz suliba járni a rosszulléteidtől. Nekem ez gyanús stresszbetegségre. Az általad kigondolt képalkotók helyett, először egy jó pszichológusnál kérnék pár órát a pénzemből.
2014. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg az orvosoknak, hogy én azt üzenem, hogy amit tőlem TB címén az utóbbi években elrabolt ez a pofátlan tolvaj banda, azt nyugodtan rád költhetik. Ne aggódj, bőven kijön belőle bármilyen vizsgálat.
2014. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!