Mekkora esélyem van egy kisebb összeget felvenni ennyi idős munkaviszony mellett? (lent)

Figyelt kérdés
Nemrég helyezkedtem el a munkahelyemen, most telik le az első hónapom, ám még elég keveset kapok, viszont igen nagy kiadásom lesz, nem nagy összeget, egy 30-40-50 ezret szeretnék felvenni, van rá esélyem valamelyik banknál egy hónapos munkaviszonnyal? Jelenleg fél éves szerződésem van.
2016. okt. 23. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs esély: minimum 3 hónapos munkaviszony szükséges a banki hitelhez.

Esetleg próbáld meg a Providentet - nemrég írta valaki, hogy azt hiszem, 40 ezret kapott hasonló viszonyok között (neki sem volt meg a 3 hónapja). Azt hallottam - nem tudom, mennyire igaz - hogy otthoni szolgáltatással könnyebben megadják... igaz, kicsit drágább, de hát Te tudod, mennyire kell a pénz, megéri-e?

2016. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

0 munkaviszony+ határozott szerződés...

Gondolkodsz te néha?!

2016. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a providentet megadnák, anno nekem is megadták, ami sajna még nem telt le, vagy fél évem van még hátra úgyhogy hosszabbítani sem tudom. De azért köszönöm.
2016. okt. 23. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!